Metin2 Ban Kaldırma Hilesi

Metin2 Ban Kaldırma Hilesi Nasıl Yapılır?

Total
0
Shares

Metin2 ban kaldırma çok önemli bir durumdur. Özellikle Metin2 ve ya PVP serverlarda oyun oynayanlar bilir ki, ban yedikten sonra oyunda bulunan karakteriniz sıkıntı yaşayabilir. Oynadığınız oyunda çok büyük emek vermenize rağmen, bir anda karakterinizi kaybedebilirsiniz. Şimdi bu yazımızda sizlere Metin2 ban kaldırma hilesi işlem yapabilir ve ban yedikten sonra nasıl işlemler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Bu arada size bir kaç sistemde bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Böylece ban yemiş olsanız da hiç bir sıkıntı olmadan ban konusundan kurtulabileceksiniz.

Bildiğiniz gibi, herhangi bir program ile oyunun içerisine müdahale yaptığınızda Metin2 pvp serverlarda bulunan GM’ler hemen sizleri banlamaktadır. Bundan sonra oyunda bulunan karakteriniz için sıkıntı çıkmaktadır. Lafı çok uzatmadan sizlere işlemleri nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışalım.

Metin2 Ban Kaldırma Hilesi Programı

Metin2 ban kaldırma 2023 için öncelikle söyleyeceğimiz işlem program ile yapılandır. Bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra hemen çalıştırmanız gerekiyor. Çok kolay bir şekilde program bilgisayarınıza kuruluyor. Burada banlı olan hesabın ID’sinin yazılması gerekmektedir. Sonrasında UN-BAN seçeneğini seçerseniz böylece, sistem açılmış olacaktır. Ancak, şunu da söylemek gerekir ki, bu durumda hesabınız 2009 ile 2011 arasında açılmış olmalıdır. Bu şekilde dilerseniz, hesabınızın banını kaldırabilirsiniz.

Metin2 Ban Kurtarma Mail Yoluyla

Programsız şekilde kaldırmak için yapabileceğiniz bir işlem ise, mail yoluyla yapılması işlemidir. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, Metin2’ye ilk üye olduğunuzda sizlere gönderilen onay mailini hiç bir şekilde silmemeniz gerekmektedir. Bu ilk maili açıp aktivasyon kodu kısmını tıklayabilirsiniz. Bundan sonra Metin2 ilk ekranda açılacaktır. Böylece hem kaybetmiş olduğunuz sistem tekrar açılmış olurken, bunun yanı sıra, aynı zamanda da, sistem tamamen banı kaldırmış şekilde sizleri tekrar oyuna almış olacaktır.

Bunun yanı sıra, bir de hile bulunmaktadır. Ancak, Metin2 ban kurtarma sırasında, bir daha hile yapmak bu durumda çok daha sıkıntılı bir durum ortaya çıkarabilir. Bu yüzden dolayı ekstra hile ile hileden ban yemiş hesabı kaldırmaya çalıştığınızda bunu fark ederlerse bu durumda çok daha büyük sıkıntı çıkabilir. Sonuçta yapılan hileler program dışından bir programdan müdahale ile yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Metin2 Pvp Server

Metin2, Türkiye’de oldukça popüler olan bir online rol yapma oyunudur. Oyuncular karakterlerini güçlendirmek için saatlerce oynarlar ve PvP serverlar bu amaca hizmet eder. Peki, Metin2 Pvp server nedir? Pvp serverlar,…
View Post

Ahmet Öğüt ve Vooruit Kalesi

Vooruit Kalesi, S.M.A.K tarafından 10 yıl ara ile kamuya açık büyük bir alanda açılan serginin en sonuncusu olan TRACK sergisi için Türk Sanatçı Ahmet Öğüt  tarafından hazırlanmış enteresan bir eserdir.…
View Post

Tabularla Dans Halil Altındere Kimdir?

Halil Altındere,Tabularla Dans eseri ile uluslararası alanda ilk olarak tanınmasına fırsat tanıyan çalışmasıdır. İki işli olarak yapılan bu çalışmada, insanlara birden fazla mesaj verilmeye çalışılmıştır. Tam bir hayal gücü ve…
View Post