Siirt Ek İş

Siirt’te İş Fikirleri – Siirt’te Yapılabilecek İşler

Total
0
Shares

Siirt Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir şehirdir. Şehir genel olarak tarım ve hayvancılık sektöründe yatırım yapmaktadır. Bununla beraber yakın zamanda hizmet ve imalat sektöründe de atılımlar gerçekleştirilmiştir. HES potansiyeli hali hazırda yapılmış olan ve yeni yatırımı düşünenler için birinci sırada yer alıyor. Siirt’te iş fikirleri konusunda özellikle enerji sınıfında doğru adımlar atılmaya devam ediyor.

Enerji yatırımları içerisinde şehirde güneş enerjisi de gündemi meşgul eden konular arasında bulunuyor. Bu alanda pek çok kişi yatırım planları oluşturmaya başladı. Dicle Kalkınma Ajansı da bu yatırımı gerçekleştirmek isteyenlere hibe programları sunuyor. Bununla beraber madencilik yatırımları başladı. Taş, kum, kireç konusunda sizde yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzde 12 doluluk oranı yer alan Siirt Organize Sanayi Bölgesinin bağlantı yolları yakın zamanda bitiriliyor. Bu proje ile beraber doğru yol entegrasyonu tamamen sağlanmış olacak.

Siirt Ek İş

Kozmetik Sektörü

Siirt şehrinde farklı yatırım yapmak isteyenler için farklı fırsatlarda yer alıyor. Özellikle şehrin yepyeni yatırım faaliyetleri ile gelişim göstermesi insanları değişik ihtiyaçlarının da artmasını sağlamaktadır. Güzellik ve kozmetik sektörü her ülkede ayakta duran sektörler arasında yer alıyor. 2017 yılında hiç zarar etmeyen sektörler arasında kozmetik sektörü liderliğini korumaya devam ediyor. Siirt şehrinde yapılacak işler arasında kozmetik sektörü gayet makul bir yatırım olarak bulunuyor. Güzellik salonlarında müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Sizde bu alanda doğru yatırımlar yaparak şehirde büyük bir açığı olan sektörden kolayca para kazanabilirsiniz.

Kafe Açma

Siirt şehrinde özellikle cafe ve benzeri yerlerin azlığı insanların sosyalleşmesini önleyebiliyor. Gelişim gösteren şehirlerde yaşayan kişiler özellikle kafe gibi dinlenme yerlerine büyük bir ihtiyaç duyuyor. Özellikle tüm dünya da popüler olmaya başlayan mobil kafe sektöründe ise ülkemizde zor olsa bile imkansız gözükmüyor. Belediyelerden izin almak kolay olmasa d bu yatırım sizlere büyük bir kazanç kapısı sağlayabilir. Mobil kafe işi özellikle cadde ve turistik alanlar da büyük bir kazanç elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Oyun Evleri

Siirt şehrinin gelişmesi ile beraber AVMt Oyun evleri alışveriş merkezlerinde sıklıkla ziyaret edilen yerler arasında bulunuyor. Alışveriş esnasında çocuklarını buraya bırakan ailelerde oldukça memnun kalıyor. Siirt’te yapılacak işler arasında bulunan oyun evleri hem aileleri hemen de çocukları eğlendirerek sahibine iyi bir kar bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like