Jean ve Gömlek İçin Takı Modelleri Kombin Önerileri

Total
0
Shares

Jean ve gömlek klasik kombinler arasında yer alan trend parça ürünlerden takı modelleri kombin önerileri. Asla modası geçmeyecek bu ürünleri de farklı takılarla bir arada kullanarak şık görünüm elde edebilirsiniz. Bu şık görünümü elde etmek için tek yapmanız gereken farklı modellerde bulunan takıları beraber kullanmaktır. Böylece siz de istediğiniz şıklığı çok kolay bir şekilde yakalayacaksınız.

Birçok insanın asla vazgeçmem dediği gömlek jean ebediyen modası geçmeyecek ürünler arasında zirvelerde yer almaktadır. Aynı zamanda bu kombin günlük yaşamın spor tarzına gömlekle eklenmiş klasik bir tarzı barındırmaktadır. Rahat olduğu kadar şık olası da tercih edenlerin bu kombinden asla vazgeçmem denesine yol açmaktadır.  Modern takı modellerini tercih ederek siz de modaya uyum sağlamayı unutmayın. Modern duruş her zaman önemli ve tercih edilen şeyler arasında yer almaktadır.

Beyaz Gömlek ve Jean İçin İnci Kolye Takı Modelleri Kombin Önerileri

İnci kolye son zamanların trendleri arasında yer almaktadır. Siz de eğer inci kolye sevenlerdenseniz boynunuzda bu ürünü çok yakıştıracaksınız. Ancak inci kolye alırken boyutuna da dikkat etmeyi asla ihmal etmeyin. Kısa kolye gömleğin içinden kolyenin daha çok görünmesini sağlayacak ve sizin daha şık görünmesini sağlayacaktır.

 Sizlere önerdiğimiz inci kolye konusunda en nemli detaylardan biri de incilerin boyutunun küçük olması ve kolyenin siz de minimal durması olacaktır. Böylece hem şık hem minimal bir kombini n parçası olacaksınız.  Bu yılın modası olan takılara uygun olarak tercih yapmak şıklığı ve modayı aynı anda elde etmenize de yardımcı olacaktır.

Şıkır Şıkır Durmak İsteyenlere Bileklik Kombinleri

Gömleğinizin kollarını katlayarak kullanacaksanız birkaç tane bilekliği bir arada kullanarak takıları ön plana atabilirsiniz. Burada altın ya da gümüş takı kullanmak tamamen sizin inisiyatifinizde. Ancak dikkat etmeniz gereken gümüş ve altını bir arada kullanmamak olmalıdır. Renk karmaşasının önüne geçmek için bileklik ya da bilezik kombinlerinde öncelikle renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Siz de 2023 takı modasına uyarak şıkır şıkır kombininizle kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

Gömlek Kombinlerine Büyük Küpe Modası

Siz de halka küpe ya da büyük model küpelerinizi gömlek jean kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Oldukça şık duracak bu ürünleri kombinlerken renk uyumuna da dikkat etmenizi öneriyoruz. Renk uyumunun doğru olması sizin daha şık görünmenize neden olacaktır. Eğer gömlek düğmelerinde gümüş detaylar varsa, takınızı da gümüş olarak seçmeniz ya da gömlek düğmelerinde altın detay varsa bu durumda takılarınızı da altın olarak tercih etmeniz gerekecektir. Bunlar ince detaylar gibi görünse de aslında uyulması gereken önemli detaylardandır.

Böylece siz de bu minik detaylarla siz de şık kombinler elde edeceksiniz. Hemen 2023 takı kombinlerini de doğru yaparak şıklığınızdan söz ettirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Asker Yeşili Nasıl Kombin Yapılır?

Asker yeşili nasıl kombin yapılır modayı takip edenler açısından önemlidir. Asker yeşili nasıl kombin yapılır bildiğiniz zaman daha güzel görünürsünüz. Bir kombin hazırlamak istiyorsanız o zaman seçeceğiniz renk tonlamalarının mutlaka…
View Post
turuncu elbise kombini

Turuncu Renk Elbise Nasıl Kombinlenir?

Turuncu elbise canlı ve dikkat çekici bir seçimdir.  Bu nedenle kombin yapılırken özenle seçim yapmalısınız. Turuncu elbise kombini yapılırken aşağıdaki önerilere dikkat edebilirsiniz Nötr renklerle dengeleyin: Turuncu elbisenizi nötr renklerle…
View Post